Kontaktní informace

Telefon: +420 415 733 709  |  Seznam všech kontaktů  |  Lokace v Mapy.cz

АКБ alfaakb.com/
брусья купить www.mega-turnik.com.ua/

Mechanizace

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec, Závod mechanizace je komplex strojních dílen s dlouholetou výrobní a montážní tradicí u nás i v zahraničí. Výrobní program je zaměřen především na oblast strojních zařízení a zemědělskou mechanizaci včetně návrhu a vývoje technologií pro pěstitele chmele.

Závod mechanizace je výrobcem  stacionárních česacích linek na chmel PT 30, PT 15. mobilního sklízeče HUN-30 a hranolových lisů HL 60, HL 60/M.  Veškeré nabízené výrobky uzpůsobuje konkrétním potřebám a přáním zákazníka. Konstrukční návrhy zpracovává v programu VariCAD a SolidWorks.

Zákazníkům nabízí zámečnické práce, svářečské práce, soustružnické a frézařské práce, lakování v lakovacím boxu, služby pro chmelaře, vinaře a sadaře. Dále nabízí doplňkové služby jako broušení nástrojů, stříhání, ohýbání a skružování plechů.
Zajišťuje prodej a servis tlakových myček a čerpadel COMET; rosičů a potřikovačů Unigreen; hořáků, spalovacích komor a tepelných výměníků pro sušárny chmele; strhávačů a vozíků na chmel Soller.

Vyrábí drátěné pásy pozinkové a nerez pro sušárny chmele, bylin a zeleniny, stroje (ořezávač chmele, boční nosič nářadí, diskový podmítač, kypřič, plečka, pluh, brány), ocelové konstrukce, vrata, mříže, zábradlí, kovové a manipulační palety aj.

..111.. ..capital-sante.fr.. Dr. Oliver cialis generique acheter avait utilisé plutôt fil fin tuyau de poêle, plié en deux et inséré par la narine comme un substitut à la canule de Bellocq. La fin, heurtant la france paroi postérieure du pharynx, se penchait autour du palais mou, jusqu'à ce que le http://www.capital-sante.fr/vente-de-via-gra-generique/ cordon du fil réalisée pourrait http://www.capital-sante.fr/kamagra-usage/ atteindre ainsi la bouche.
TOP