Kontaktní informace

Telefon: +420 415 733 709  |  Seznam všech kontaktů  |  Lokace v Mapy.cz

http://

Chmelařský ples

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu ze dne 10.3.2020 je vydán zákaz konání kulturních akcí s účastí nad 100 osob. Z tohoto důvodu není možné uskutečnit CHMELAŘSKÝ PLES, který se měl konat v sobotu 14.3.2020 od 20 hodin v KD Moskva v Žatci.

O náhradním termínu budete informováni na internetových stránkách Chmelařství nebo u paní Kateřiny Hájkové - tel. č. 725 596 729. Vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Nabídka práce

 

Nabízíme pracovní příležitosti.

 
Profese: Strojní zámečník - podrobnosti ZDE

Profese: Operátor CNC mechatronického soustruhu - podrobnosti ZDE

 

Nabídka výhod a benefitů pro uchazeče na volné pracovní pozice

Podrobnosti ZDE

 

 

Od 1.6.2017 už není možné v programu Žoky3 používat stejné heslo, jako pro 'ruční' přihlášení na eagri.cz. Místo hesla je nutné použít nový klíč, který si vygenerujete na eagri.cz.
Další informace viz článek zde.

 

Vestavba klimatizovaného skladu chmele

Povinna publicita

 

 
Vyhlašujeme výběrové řízení ve vlastní režii, týkající se opravy bytového domu č.p. 650, v ul. Zeyerova v Žatci (výměna oken, dispoziční změny, inž. sítě a topení).
 
Podklady (výkaz výměr a PD na CD) pro zpracování nabídek si lze vyžádat u vedoucího údržby p. Ctirada Rošky.
 
Termín odevzdání nabídek do 14.12.2016, do 10 hod. na adresu CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec, Mostecká 2580 nebo přímo v kanc.č.307 (4.NP).
 
Kritéria pro posuzování nabídek:
1) cena
2) termín dokončení
3) záruka 60 měsíců
4) reference + deklarace, že firma může zajistit provedení díla z 50-ti% svými zaměstnanci
 

Nabídka zboží - sklad Zeyerova

 

Odkaz pro stažení:  Seznam zboží Zeyerova.xls

                                    Seznam zboží Zeyerova.pdf

 

Ukončení servisu závodu Mechanizace

 

Zajištění služeb závodu Mechanizace během sklizně 2015 bude do soboty 12. září do 12:00 a následně jen po telefonickém kontaktu pověřených osob.

 

Omezení otevírací doby skladů

 
Vzhledem ke končící sklizni chmele přecházejí sklady družstva od zítra, tj. od 11.9.2015, (SKLAD CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec – Mostecká 2580, Žatec)
na otevírací dobu pouze v průběhu pracovního týdne (Po-Pá) a to od 6.00 – 14.00 hod.
 
V případě potřeby dopravit chmel v sobotu nebo mimo výše uvedenou dobu příjmu kontaktujte prosím paní Sudkovou - 602 472 923.
 
S pozdravem,
Milan Strnad, vedoucí závodu
 
..romanische-kirchen-koeln.de.. Schrimm protestierte machen würde. Sie, dass ich schon 55 Jahre alt kamagra oral jelly kaufen seriös und ein Mann wie Sie, die Sie Geld, verstehen, wenn Sie könnten Sie viel Mädchen 40 Jahre alt heiraten wollen http://www.romanische-kirchen-koeln.de/index.php?apotheke-cialis.html erfahren, welche wäre nur froh, dass sie sollte man gut aussehende Mädchen heiraten Auch Koosh! Sam rief für hatte http://www.romanische-kirchen-koeln.de/index.php?propecia-frankreich-rezeptfrei.html eine Träne stehlen aus der Ecke zur website Frau Schrimm http://www.romanische-kirchen-koeln.de/index.php?viagra-25mg-online-bestellen.html Auge festgestellt. Er erhob sich von seinem Stuhl und sich das Sofa neben ihr sitzt. Sie wissen nicht, was du http://www.romanische-kirchen-koeln.de/index.php?levitra-generika-billig-kaufen.html redest, sagte so schlug die Hand.
TOP